Navíc náš dopolední soupeř potřeboval k jistotě ještě bodovat.

V domácím prostředí by jsme je potrápili daleko více.

Linea Chrudim B - Sedlec A  10 - 3

Budu pouze hodnotit naše hráče.

Pohl Pavel st.
Porážka 1-3 o Michka, 3-0 porazil Pilaře. S Chlebečkem svedl vyrovnaný boj. V pátém setu vedl 8-4, 9-8, dostal nešťastné prase na roh stolu a koncovku nezvládl. Pavel takhle prohrál dost utkání. A jak už to ve sportu bývá, tak za to mohla pálka. Po nešťastné porážce ztrhal potahy. Do podzimu bude mít dost času raketu vyladit. Na jeho obhajobu musíme napsat, že odehrál všechny zápasy v kraji. Vyhýbalo se mu vážnější zranění.

Jirka Novotný.
V celku v pohodě porazil Chlebečka 3-0. A opět získal pěkný skalp. Následovala porážka v koncovkách setů od Netolického- 0-3. V závěru zápasu ho přehrál 3-0 Michek. Jirka měl jednu, ze svých nejlepších sezon v kariéře.

Ládík Hrubeš.
Bojoval jako vždy. Hodně nám pomohl v předešlých zápasech. Láďa je příkladným hráčem Sedlece, který nikdy nedá chlup ani zadarmo. Obzvlášť ve vyrovnaných utkáních. A i to může být důvod, proč dnes nebodoval. S Netolickým a Michkem prohrál 1-3.

Pája Pohl ml.
Nejprve utržil porážku od Pilaře 0-3. V druhém utkání hrál pěkný pinec. Podlehl Chlebečkovi až v pátém setu. Jeho výkon gradoval v zápase s Netolickým. Hrál aktivně a nad velice kvalitním hráčem zvítězil 3-2. Pavlík potřebuje takových zápasů víc. Je hráčem Chocně. A pravděpodobně už nebude mít možnost u nás hostovat. Hrál u nás pět let s jeho otcem. Choceň má ovšem taky nedostatek kvalitních hráčů.

Závěrem bych napsal, že jsme obsadili 8.místo v soutěži.